Máte dosť každodenného stereotypu a kolotoča?

Chatka ponúka celoročne ubytovanie s kapacitou minimálne 7 hostí a maximálne 10 hostí vrátane detí. Vo výbave sú dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V kuchyni sa nachádza umývačka riadu indukčná doska, mikrovlna rúra a rýchlovarná kanvica. K dispozícii je obývačka s krbom, gaučom, TV a samozrejmosťou je aj WIFI. Kilometer od chatky je vzdialená zastávka ozubnicovej železnice Tatranský lieskovec. Zaparkujete 3 metre od chatky. Vynikajúca je aj vzdialenosť od diaľnice či už prichádzate z Východného Slovenska alebo Západného. 

 "Ráno vás zobudí spev vtáčikov, na čistinke pred chatkou sa prechádzajú srnky a v dnešnom uponáhľanom svete je odreagovanie v prírode to, čo každý človek raz za čas potrebuje: tak si príďte ku nám užiť ničím nerušenú dovolenku"

Nenachádzame sa pri rušnej ceste, okolo nás sú lesy takže vám chatka poskytne úplný kľud na pokojne stretnutie s rodinkou. Nie sme však úplne odrezaný od ľudí takže sa nemusíte ničoho báť, chatka je taktiež oplotená. Vonku pri chatke je altánok, kde si môžete navariť výborný guláš alebo grilovať v ohnisku.